Nowy wymiar rozrywki


Marka Savio Gaming należy do Elmak Sp. z o.o, obecnego na rynku od 30 lat, producenta elektroniki użytkowej. Firma zajmuje się produkcją pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Dzięki systematycznemu rozwojowi, Elmak dysponuje dziś własnym działem projektowym, laboratorium CE oraz rozbudowaną infrastrukturą produkcyjną.


Kompetencje w szeroko pojętym biznesie rozrywkowym Elmak zdobył we współpracy z największymi światowymi markami, m.in. HBO, O2, czy Canal+. Doświadczenie i innowacyjne koncepcje firmy potrzebowały jednak szerszych możliwości wykorzystania. Tak zrodził się pomysł na stworzenie własnej marki konsumenckiej - Savio - skoncentrowanej na dystrybucji akcesoriów elektronicznych.

Zobacz więcej

Ukierunkowana pasja


Sukces rynkowy Savio opiera się na zrozumieniu potrzeb konsumenta i możliwości nowoczesnych technologii. Pracownicy firmy są wielkimi entuzjastami elektronicznych form rozrywki, stąd decyzje o rozwoju produktów podejmowane są naturalnie, na styku własnych doświadczeń konsumenckich i zawodowych.

Nie ma przesady w stwierdzeniu, że submarka Savio Gaming została stworzona przez graczy i dla graczy. Pasja pełni w tym przypadku rolę gwaranta jakości - Savio projektuje tylko takie produkty, które robią różnicę na rynku i wspierają graczy w doskonaleniu ich umiejętności.

parallax background
 

Zawsze w grze. Budujemy Twoją przewagę.

Nazwa naszej marki stanowi rodzaj wyzwania. “Wejdź do gry” jest jak zaproszenie do konfrontacji. Jesteśmy na nią gotowi. Wiemy, że e-sport jest poważną rywalizacją, więc chcemy dać pewność swoim klientom, że urządzenia SG nie zawiodą ich w decydującym momencie.

O sukcesie często decydują detale. Dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości produktów i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Naszym celem jest ułatwianie Ci podnoszenia swoich umiejętności - skrócenia czasu reakcji, podniesienia dokładności zagrań czy podejmowania lepszych decyzji. Jesteśmy jak doświadczony trener, który zawsze stoi w Twoim narożniku, by motywować Cię do wysiłku i pomagać w wykorzystywaniu słabości przeciwnika. Budujemy Twoją przewagę.

Bądź zawsze w grze. Bądź na bieżąco.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?